Sunday, 16.06.2019, 07:54 Русский
Masáž | Akupresura
Menu
Hledání
Užitečné odkazy
Masáž


Akupresura je jedním z nejúčinnějších a nejefektivnějších druhů masáží. Čína je od nepaměti známá svými metodami léčby nemocí a prevence různých zdravotních problémů.

Akupresura je metoda harmonické sebeléčby každého organismu. Je schopna vybudit jakýkoliv systém lidského těla a vdechnout do něj nové síly po jejich předešlém vyčerpání. Akupresura odstraňuje nikoli příznaky nemoci, jako tolik jiných léčebných metod, ale i jejich příčiny. Protože již samotná podstata těchto nemoci způsobila počátek zhoubného programu, který má pro tělo katastrofální důsledky.

Akupresura se dělí na dva směry. Za prvé, masáží určitého bodu promítá svůj vliv na konkrétní orgán v lidském těle, čímž se aktivuje jeho činnost a vlastní regenerace. Za druhé, má akupresura obecně příznivý účinek na tělo, nebo na konkrétní část těla pomocí aktivace krevního oběhu a vlivu na nervová zakončení. Tak je harmonizována energie samotného organismu a obnovuje se rovnováha mezi tělem a duchem. Akupresura může být všelékem jak při dlouhodobé léčbě chronických onemocnění, tak i jako první pomoc v okamžicích přitížení.

Akupresurní techniky masáže lze rozlišit podle metod působení na akupunkturní body. Buď pomocí mikropočítačového maséra Shuboshi nebo tradičního čínského baňkování.
Website builderuCozCopyright massaz.cz © 2010-2019